001n_swim_13.jpg002n_cyk_13.jpg003n_run_13.jpg

Vianočný akvatlon - pokyny č.1

Zimný akvatlon Nové Zámky 2016

Upozorňujeme, že dnes, 15.12. o 15:00 je termín ukončenia aktualizácie prihlášok a prípadných odhlášok z pretekov. Preto si prosím vo vlastnom záujme skontrolujte svoje prihlášky a hlavne nahlásené časy plávania. Podľa týchto časov budeme pripravovať zaradenie do rozplavieb a plánovať časový harmonogram. Berte do úvahy, že keď si nahlásite nereálne krátky čas, tak potom oveľa dlhším plávaním na pretekoch v porovnaní s nahláseným časom spôsobíte posun naplánovaného časového harmonogramu. Rozdiely v sekundách nehrajú rolu, ale niekoľkominútové rozdiely by už boli problémom.

Ak chcete byť vyhodnotený aj v rámci rodinných družstiev, treba tieto údaje zadať resp. aktualizovať v prihláške, nežiadajte nás v deň pretekov, aby sme tieto údaje dopĺňali. Aktuálny zoznam si môžete pozrieť na pripravovanej stránke s výsledkami.

Vysoký záujem o účasť na pretekoch nás príjemne prekvapil a znamená pre nás veľký záväzok, aby bol každý účastník spokojný a mal radosť z účasti na akvatlone. Vzhľadom na vysoký záujem môžeme takmer s istotou predpokladať, že dôjde k posunu pôvodne plánovaného časového harmonogramu. Týmto chceme zároveň apelovať na pretekárov, aby sa vopred pripravili a naštudovali si pripravovaný harmonogram pretekov a rozplavieb a pridržiavali ho. Iba takto vieme garantovať plynulý a ničím nenarušený priebeh pretekov.

Sledujte novinky, budete informovaný aj mailom. Tešíme sa na všetkých pretekárov.