001n_swim_13.jpg002n_cyk_13.jpg003n_run_13.jpg

Aktuálne informácie - Triatlon Hurbanovo

Triatlon Hurbanovo 2015

Prihlasovanie a registrácia
Online prihlasovanie na preteky bude ukončené v piatok 17.7.2015 o 7:00. K dispozícii sú posledné voľné miesta. Pre šprint triatlon štart kategórií mužov do 49 rokov je voľné už iba 1 miesto. V ostatných štartoch je to približne 5 až 10 miest. Registrácia bude možná aj na mieste pretekoch, ale ak už bude naplnená kvóta pre daný štart, tak bude potrebné počkať do ukončenia prezentácie a ak ostanú nejaké nevydané čísla, tak vtedy bude pretekárovi umožnený náhradnícky štart. Preto apelujeme na prihlásených pretekárov, že ak nenastúpia na štart, tak nech zadajú vo svojej prihláške odhlásenie zo štartu (pri aktualizácii prihlášky je to posledný checkbox tesne nad tlačidlom na uloženie).

Zmena v štartoch
Vzhľadom na veľký počet prihlásených pretekárov v šprint triatlone a zachovanie bezpečného a plynulého pretekania sme sa rozhodli upraviť rozdelenie pretekárov do vĺn, kategórie mužov od 50 rokov (kategórie M50, M55 a M60) budú štartovať v 2.vlne o 12:25 spolu so ženami, časy prezentácie a odkladania vecí do depa ostávajú nezmenené, pretože muži aj ženy to mali totožné.
Drobná zmena sa týka aj pretekárov Fit triatlonu, budú štartovať s približne 1 minútovým oneskorením za štartom šprint triatlonu žien a veteránov nad 50 rokov, ktorý je plánovaný na 12:25.

Počasie
Ako tradične opäť bude veľmi teplo. Voda je tiež dosť teplá, odhadujeme, že v deň pretekov bude mať aj 27℃, takže neoprény nebudú povolené. Zároveň zdôrazňujeme, aby ste dodržiavali pitný režim, dôležitý je hlavne pred štartom pretekov, lebo počas pretekov už nie je možné dohnať deficit tekutín a toto môže viesť k dehydratácii organizmu.