001n_swim_13.jpg002n_cyk_13.jpg003n_run_13.jpg

Pozvánka na preteky 2013

V tomto roku pre Vás pripravujeme tradičné podujatia, termíny sme prispôsobili tak, aby sa každý mohol zúčastniť na všetkých našich pretekoch, kde je pripravovaný program pre všetky vekové kategórie od najmladších žiackych kategórií až po veteránske a tiež aj pre všetky výkonnostné kategórie od výkonnostných až po rekreačné. Pre začiatočníkov a rekreačných športovcov sú určené triatlony na skrátených vzdialenostiach.
Naše preteky staviame na príjemnej rodinnej atmosfére a všetci ste u nás srdečne vítaní.

Sezóna začína na jar šprint duatlonom vo Dvoroch nad Žitavou v sobotu 27.4.2013. Podrobné informácie nájdete na stránkach Slovenskej triatlonovej únie.

Leto privítame na tradičnom mikrotriatlone vo Dvoroch nad Žitavou v sobotu 22.6.2013. Bude to už 27. ročník. Tento rok budú do programu opäť zaradené aj žiacke triatlony.
Preteky majú vytvorenú novú webovú prezentáciu, kde nájdete podrobné informácie.

Sériu pretekov zakončíme na začiatku prázdnin počas predĺženého víkendu v sobotu 6.7.2013 v Hurbanove, na 2. ročníku úspešne prezentovaných pretekov. Do programu zaraďujeme FIT triatlon v skrátených vzdialenostiach 350m plávanie, 12 km cyklistika, 2km beh, vhodný pre začínajúcich a rekreačných triatlonistov.
Týmito pretekmi však sezóna triatlonov nekončí, skôr iba začína. Ak Vás triatlon chytí za srdce, tak sa pridajte do našich radov v klube a spoločne sa môžeme pripravovať na ďalšie triatlonové preteky.