001n_swim_13.jpg002n_cyk_13.jpg003n_run_13.jpg

Vianočný akvatlon – poďakovanie

Vianočný akvatlon Nové Zámky 2018

V pravej zimnej atmosfére po napadnutí čerstvého snehu sme novú sezónu 2019 už tradične otvorili Vianočným akvatlonom v Nových Zámkoch a vzájomným meraním a testovaním výkonnosti po prvej tretine príprav na nasledujúcu sezónu. Teší nás, že sme sa zišli aj napriek tomu, že preteky neboli zaradené do seriálu Slovenského pohára STÚ. Ak Vás nemilo prekvapilo nezaradenie pretekov do pohára a pýtate sa prečo to tak bolo a prekáža Vám to, tak smerujte svoje otázky a podnety na vedenie STÚ – výkonný výbor. V tomto smere musíte byť aktívni aj vy – pretekári.

Ďakujeme zúčastneným za hojnú účasť a pekné spätné väzby, čo nás zároveň zaväzuje k tomu, aby sme s touto tradíciou pokračovali aj naďalej. V ďalších ročníkoch oficiálne zaradíme do programu Vianočného akvatlonu okrem Fit behu aj Fit plávanie, ktoré sme tento rok otvorili. Plavecké preteky pre širokú verejnosť nebývajú bežne organizované.

Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k úspešnému zorganizovaniu pretekov, osobitne členom a pretekárom spolu s ich rodičmi a príbuznými z Triatlonového klubu Nové Zámky a Sport Club Slovakia Nové Zámky", STA TOUR, Atletickému klubu Nové Zámky a Novovitalu.

Zverejňujeme aj finálne výsledky pretekov:

Výsledky aktuálne, ale aj z predošlých ročníkov nájdete v pravom menu „Výsledky“.

Veľmi peknú reportáž, ktorú pripravil náš dlhoročný kamarát, triatlonista a moderátor Andrej Bartaloš, odvysielala v nedeľu v GBS aj RTVS, pozrite si ju vo video archíve, posledná reportáž, začiatok o 17:00 záznamu.

Dovoľte, aby sme Vám do nového roku a novej športovej sezóny 2019 zaželali veľa elánu a chuti trénovať, veľa zdravia a pevnej vôle, mnoho úspechov na pretekoch a naplnenie svojich predsavzatí.

Ďakujeme a prajeme Vám pokojné Vianoce a šťastný nový rok!